• HighLights - Jakub Balcar (Balci), Daniel Kawulok, Jan Pícha, Anička Jelínková a David Vrbský.
  • Jakub Balcar (Balci) - zpěv, kytara, hudba, texty.
  • Daniel Kawulok - solová kytara.
  • Jan Pícha - basová kytara.
  • Anička Jelínková - zpěv, housle.
  • David Vrbský - bicí nástroje.
O kapele

Nové fotografie

O kapele

Kuba Balcar (Balci) - zpěv, kytara, hudba, text

Jmenuju se Kuba, málem jsem byl pánem v kravatě, co chodí s pokřiveným úsměvem do práce. Ale vše začalo psaním básniček pod lavicí. Nyní si vydělávám na živobytí jako řidič tramvaje, díky čemuž mohu dělat, co mě naplňuje, a tím je hudba a produkce. Než jsem se dostal do této fáze, tak jsem byl pár měsíců na ulici a i si přivydělával pouličním hraním a chvilku dělal i v divadle. Paradoxně jsem pracoval jako makléř apod. Nícměně vždy se k těmto zážitcím ve svých textech obracím a ne jen k tomu. Nyní jsem klidnej a vyrovnanej člověk, jenž se vždy na zkouškach s kapelou snaží najít kompromis, který nejde na úkor výsledku. A co mám rád? Dobré jídlo, klasické filmy (Psyho, Pulp Fiction).

Z hudby Pink Floyd, Lucie, Muse... ale dá se řict, že od Vivaldiho po Skrillexe, tak skoro vše.

Daniel Kawulok - solová kytara

Čau, já jsem Dan a hraju na kytary všech druhů. Do toho našemu zpěvákovi fušuju do řemesla, když se čas od času chopím mikrofonu a vyloudím pár tonů. Když jsem před pár lety začínal, nikdy by mě nenapadlo, že u toho vydržim více než pár hodin. Od toho okamžiku uplynulo mnoho let a stále hraju. Během těchto let jsme s kapelou odehráli nespočet koncertů a zažili neuvěřitelné věci.

Naše heslo je žijem jenom jednou, tak proč to někam nedotáhnout!

Jan Pícha - basová kytara

Jak jsem třeba začínal? V kapelách Man Ontheground, The Devil´s Rejects... Bylo toho víc, hlavně těch vtipných konkurzů. Hudební lekce mi nadělil Miroslav Dlouhý (kdysi dávno se učil u Richarda Scheuflera). Ale jinak se živím poctivou prací v oddělení digitalizace v NLK - tvorba metadat.

Oblíbená muzika a inspirace má kořeny například u Lennyho Kravitze, vyrostl jsem na Kornech a Sepultuře, poslouchám Nickelbacka, takže tak :). Z české scény to je úplně letem světem, namátkově Chinaski, Krucipüsk, Wohnout.

Ale co poslouchám a zároveň mě inspiruje, tak to jsou Audioslave (pro basáky - Timmy Commerford). No a pak samotní hráči na basovou kytaru, kteří mě stále okouzlují - Robert Trujillo, výše zmíněný Timmy Commerford, Victor Wooten, Michael „Flea“ Balzary aj.

Zájmy: muzika, auta, výlety, dobré pivo, poflakování na chalupě mé, či někoho jiného, „televizní sport“ a ještě si vzpomenu na filmy.

Anna Jelínková - housle, zpěv

Bydlí nedaleko od Prahy. Kromě působení v naší kapele má ještě angažmá v dalších kapelách, ať už coby houslistka, nebo jako vokalistka. Zároveň umí přidávat oživující nápady do nových písní. Vlastní housle v ceně jednoho auta.

David Vrbský - bicí nástroje

Od malička miluju hudbu. Málokdo to ví, ale od svých sedmi let jsem zpíval v dětském sboru. V jakém ale, to je tajný a nikomu to jentak nepovim. Ve čtrnácti jsem poprvé popadl do ruky elektrickou kytaru, prošel jsem si 4ma kapelama a nakonec jsem sedl k bicím. Mám rád spoustu hudebních stylů, od death metalu po světovou hudbu... Hudba je pro mě něco jako rituál a zároveň životní cesta.

Nejnovější tweety

Sleduj nás